İç Mekan Tasarımı

Ankara İç Mimar Sofa Grup İç Mekan Tasarım Hizmeti

Ankara iç mimar ekibi Sofa Grup, Ankara iç mekan tasarımı ihtiyaçları için tüm bireysel ve kurumsal kişilere hizmet sunmaktadır.

İç Mimarlık - İç Mekan Tasarımı

İç mekanların yeniden tasarlanması, iç mekan profesyonel tasarım, iç mekan görsel dekorasyon gibi birçok alanda Sofa Grup Ankara iç mimar ekibi, iç mekan dizaynı talepleriniz için estetik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik açısından kusursuz mekanlar tasarlamaktadır.

Neler Yapıyoruz?

İç Mekan Analizi
Öncelikle üzerinde çalışacağımız mekanın ekibimiz ile sizlerden isteklerinizi duyduktan sonra, birlikte fiziki olarak analinizi gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamında mekanın boyutu, şekilleri, ışıklandırma durumu, yapısal özellikler gibi öncelikle temel bir iç mekan analizi gerçekleştirmekteyiz.

İç Mekan Tasarımında Konsept Belirleme
İç mekan tasarımı yapılacak alan için istek ve ihtiyaçlarınızı gerçekleştirdiğimiz analiz ile pekiştirerek konforlu, sürdürülebilir ve kullanışlı bir mekan olabilmesi için tüm imkanları tecrübelerimiz ile birleştirerek, projeye konu olan mekanın tasarımlarını oluşturmaya başlamaktayız.
Bu süreç içerisinde mekanın genel havası, renk paletleri, mobilya ve dekorasyon öğelerini ilgili alanlara yerleştirerek ihtiyacınız olan mekan için en elverişli bir tasarım sunuyoruz.

İç Mekan Tasarımında  Planlama ve Düzenleme
Mekanda yaşayacak olan bireylerin fonksiyonel ve ergonomik ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için düzenleme planları oluşturuyoruz. Bu aşamada mobilyaların düzeni ve yerleştirilmesi, işlevsel alanların planlanması, ayak trafiği akışı, depolama & saklama gibi birçok alanı planımıza dahil ederek sizlerin ihtiyacı olan planları oluşturmaktayız.

İç Mekan Tasarımında Malzeme, Mobilya ve Aksesuar Seçimi
Mekanın ilk giriş noktasından son noktasına kadar kullanılacak olan malzeme, mobilya, aksesuar ve renk seçimleri alanında duvar rengi, döşeme ve detay malzemeleri, kullanılacak mobilyaların kumaşları ve kumaş renkleri, diğer iç mekan elemanları ve özel olarak isteklerinizin bütünleştirilmiş bir planını gerçekleştirerek ilgili seçenekleri sizlerle paylaşıyoruz. Sonrasında Ankara iç mekan tasarımı alanında bizlerden talep etmiş olduğunuz briefleri göz önünde bulundurarak fonksiyonel mobilyalar, aydınlatma elemanları, kullanılacaksa halı, perde ve diğer aksesuarlar için bütçeniz ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak iç mekan tasarımı alanında eksiksiz bir şekilde uygulama ve plan oluşturuyoruz.

İç Mekan Tasarımında Uygulama
Bizlerden talep ettiğiniz tüm briefleri göz önünde bulundurarak projenin tasarlanması, kullanılacak malzemelerin ve etkenlerin belirlenmesi, bütçe doğrultusunda hareket edilerek mobilya v.b. ihtiyaçların temininden iç mekan tasarımının uygulanmasına kadar Sofa Grup Ankara iç mimar ofisinden kesintisiz bir hizmet alabileceğinizi asla unutmayın. Ankara iç mekan tasarımı alanında sizleri dinleyerek ihtiyaç ve bütçelerinize göre iç mekan tasarımı projeleri geliştirmekte, planlamakta ve uygulamaktayız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

ÜCRETSİZ KEŞİF 0312 269 0 444 WHATSAPP HATTI