Ankara İç Mimar

Ankara İç Mimar - Sofa Grup İç Mimarlık Ofisi

Türkiye'nin büyük şehirleri arasında yer alan Ankara'da 2007 yılında kurulan Sofa Grup Ankara İç Mimar ofisi, her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibiyle Ankara'da iç mimarlık alanında ihtiyaç duyulan bütün projeleri en iyi şartlarda projelendirip uygulamaktadır.
İç mekan planlaması, konsept tasarım, tasarım danışmanlığı, malzeme ve mobilya seçimi, renk, ışıklandırma, proje yönetimi ve uygulama alanında ister villa, ister ofis veya ister evleriniz için Sofa Grup Ankara İç Mimar ekibi ile tanışarak hayallerinizin ötesinde bir iç tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Sürdürülebilir İç Mimarlık / Ekolojik Tasarım

İç mimarlık alanında projelerimizi oluştururken ve uygularken sizlerin ihtiyaç ve taleplerine göre geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak da ihtiyaç ve taleplerinize uygun iç mimarlık hizmeti sunabilmekteyiz.

Akıllı Ev ve Ofis Teknolojileri

Teknolojinin gelişmesi ve yaşam alanlarımıza teknolojinin adapte edilmesiyle daha konforlu yaşam alanları için akıllı ev ve akıllı ofis teknolojilerini hayalleriniz ile buluşturuyoruz. Özellikle ofis/işyeri alanlarında gelişen teknoloji sayesinde daha itihşamlı ve akıllı yaşam alanları yaratabilmek mümkün. Ankara akıllı ofis veya Ankara akıllı ev ihtiyaçlarınız içi Sofa Grup İç Mimarlık Ofisi ile iletişime geçerek detayları bizlerle görüşebilirsiniz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

ÜCRETSİZ KEŞİF 0312 269 0 444 WHATSAPP HATTI